O polynomických řešeních homogenní lineární diferenciální rovnice druhého řádu
[On polynomial solutions of homogeneous second order linear differential equations]
Kobza, Jiří
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Volume 11 (1971), p. 37-49 / Harvested from Czech Digital Mathematics Library
Published online : 1971-01-01
Classification:  34A05,  34A30
@article{119962,
     author = {Ji\v r\'\i\ Kobza},
     title = {O polynomick\'ych \v re\v sen\'\i ch homogenn\'\i\ line\'arn\'\i\ diferenci\'aln\'\i\ rovnice druh\'eho \v r\'adu},
     journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
     volume = {11},
     year = {1971},
     pages = {37-49},
     zbl = {0303.34003},
     mrnumber = {0352584},
     language = {cs},
     url = {http://dml.mathdoc.fr/item/119962}
}
Kobza, Jiří. O polynomických řešeních homogenní lineární diferenciální rovnice druhého řádu. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Volume 11 (1971) pp. 37-49. http://gdmltest.u-ga.fr/item/119962/

Bochner S. Ueber Sturm-Liouvillesche Polynomsysteme, Math. Zeitschrift, 29 (1929), 730-736. (1929) | Article | MR 1545034

Kamke E. Differentialgleichungen. Lösungsmethoden und Lösungen, Leipzig, 1959. (1959)

Kobza J. O polynomických řešeních homogenní lineární diferenciální rovnice druhého řádu, Rigorosní práce, PF UP Olomouc, 1969. (1969)