O prawie prawdopodobieństwa błędów
Gosiewski, Wł.
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 9 (1898), p. 117-130 / Harvested from The Polish Digital Mathematics Library
Publié le : 1898-01-01
EUDML-ID : urn:eudml:doc:215731
@article{bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv9i1p6bwm,
     author = {W\l . Gosiewski},
     title = {O prawie prawdopodobie\'nstwa b\l \k ed\'ow},
     journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
     volume = {9},
     year = {1898},
     pages = {117-130},
     language = {pl},
     url = {http://dml.mathdoc.fr/item/bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv9i1p6bwm}
}
Gosiewski, Wł. O prawie prawdopodobieństwa błędów. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 9 (1898) pp. 117-130. http://gdmltest.u-ga.fr/item/bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv9i1p6bwm/