Uwagi o rozwinięciu pewnych funkcyj na szeregi
Sochocki, J.
Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890), p. 1-20 / Harvested from The Polish Digital Mathematics Library
Publié le : 1890-01-01
EUDML-ID : urn:eudml:doc:215397
@article{bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv2i1p1bwm,
     author = {J. Sochocki},
     title = {Uwagi o rozwini\k eciu pewnych funkcyj na szeregi},
     journal = {Prace Matematyczno-Fizyczne},
     volume = {2},
     year = {1890},
     pages = {1-20},
     language = {pl},
     url = {http://dml.mathdoc.fr/item/bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv2i1p1bwm}
}
Sochocki, J. Uwagi o rozwinięciu pewnych funkcyj na szeregi. Prace Matematyczno-Fizyczne, Tome 2 (1890) pp. 1-20. http://gdmltest.u-ga.fr/item/bwmeta1.element.bwnjournal-article-pmfv2i1p1bwm/